Reportáže, cestování

Článků v rubrice: 85

NucleoSTOP – Lebenswichtig!

Bojíte se jaderných elektráren? Nesnášíte pomyšlení, že by vaši televizi nebo kávovar snad napájel proud z Temelína? Je tu pro vás inovativní produkt, jedinečný na trhu! Odfiltruje bezpečně a spolehlivě jaderný proud vystupující z vašich zásuvek!

Fotogalerie (2)
Ilustrační foto

Kompaktní, praktický přístroj opatřený nejmodernější elektronikou umožní jednoduchým způsobem, že již nikdy více nebudete muset jaderný proud použít. NucleoSTOP má díky zabudovaným integrovaným obvodům vlastní spotřebu pouze 0,5–2,8 Watt, v závislosti na množství jaderného proudu, který je ve vaší elektřině přimíchán. Přístroj rozpozná proud z kteréhokoliv typu reaktoru. Po celou dobu životnosti přístroje (nejméně 15 let) garantujeme, že množství jaderného proudu ve vaší domácnosti bude neměřitelné i těmi nejpřesnějšími měřicími technikami!

Technický princip
Při každém jaderném štěpení v reaktoru vzniká takzvaný tachyonový impuls, který doprovází vzniklou energii při všech jejích dalších přeměnách a dostane se tak i do elektrického proudu. Tachyonový impuls propůjčí každé formě energie nesmazatelnou „značku“ na základě zákona o zachování energie. Proud z jaderných elektráren tedy nese tuto „značku“ s sebou.

Řekli naši zákazníci:
Frau M. D. aus D: „Ich kann mir ein Leben ohne NucleoSTOP nicht mehr vorstellen…“ (Už si neumím život bez NucleoSTOPu představit...) Herr F. L. aus U.: „Eine sehr sinnvolle Investition.“ (Velmi smysluplná investice.) Frau G. aus M.: „Meine ganze Familie ist begeistert.“ (Celá moje rodina je nadšená.) Herr Bernd H. aus E.: „Ein weiterer Beweis für Deutschlands technologischen Vorsprung.“ (Další důkaz německého technologického pokroku.)

Objednávejte
na http://www.nucleostop.onlinehome.de . Za pouhých 949 Eur včetně DPH získáte speciální přístroj, který nedovolí proudu vyrobenému v jaderných elektrárnách vstoupit do vašich spotřebičů. Za tuto směšnou sumu obdržíte:
• Přístroj v pěkném designu v nárazuvzdorné schránce z vysokopolymerního materiálu
• Názorný instalační a ovládací manuál
• Brožuru „Můj život bez jaderného proudu“ v německém jazyce
• (a pokud jste si stihli objednat do určitého data, dostanete také speciální Nukleostop Teletubbie pro děti!)

(Poznámka redakce: není to mystifikace. Přístroj se skutečně v Německu a Rakousku prodává. Na web stránce distributora byl svého času nabízen i přístroj, který na tržišti neomylně pozná geneticky modifikovanou zeleninu...)

Marie Dufková
Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Co nám při prohlížení webu zvedá tlak

Téměř všichni z nás každý den z nejrůznějších důvodů používáme různé webové stránky. Samozřejmě chceme, aby naše uživatelská zkušenost byla pozitivní a pokud možno bezchybná.

Centrum pro testování technologie samořiditelných vozidel

Jaguar Land Rover plánuje spolupracovat s nejrenomovanějšími světovými softwarovými a telekomunikačními společnostmi a firmami zabývajícími se mobilitou na vytvoření tzv.

Chladicí systém ITER

Pro odvod tepla generovaného během provozu tokamaku bude ITER vybaven systémem chladicí vody. Vnitřní povrchy vakuové nádoby (obal a divertor) se musejí chladit na přibližně 240 °C jen několik metrů od plazmatu horkého 150 milionů stupňů.

Zájemci o energetiku mohou poprvé on-line do elektráren ČEZ

Až na dno jaderného reaktoru nebo na vrchol větrné elektrárny! Ani omezení v boji s koronavirem neznamenají stopku návštěvám energetických provozů, alespoň ne těm virtuálním.

Závod o největší větrnou turbínu světa

V současné době probíhá ve světě závod o sestrojení největší větrné turbíny. Odehrává se zejména mezi evropskými, americkými a čínskými výrobci.

Nejnovější video

Bez jaderné energie se ve vesmíru daleko nedostaneme

Krátké výstižné video z dílny Mezinárodní agentury pro atomovou energii ve Vídni ukazuje využití jaderné energie a jaderných technologií při výzkumu vesmíru. Ne každý ví, že jádro pohání vesmírné sondy už po desetiletí. Zopakujme si to. (Film je v angličtině.)

close
detail