Bez zařazení

Článků v rubrice: 369

Beatsteaks! Beatsteaks!

V počátcích Třípólu (tehdy Třetího pólu) jsme pro zpestření (nejen vědou a technikou živ je člověk) dávali i články o hudbě a filmech. Proč nezkusit starý zvyk oprášit? Přinášíme krátkou reportáž z nedávného koncertu skupiny Beatsteaks v Praze.

Fotogalerie (5)
Atmosféra koncertu (Foto autorka)

„Přijeli na ně tři autobusy plný němců! Já je viděl! V kotli nevydržíme dýl jak dvě minuty…“ Říká již několika koncerty zocelený fotograf stojící vedle mě a pro jistotu ještě pevněji svírá foťák. Jeho slova neslibují pro naši techniku nic hezkého a ďábelské výrazy plné nadšení ve tvářích okolo stojících germánů mi teď přijdou ještě zfanatizovanější, než před chvílí. Začínám si říkat, že nechávat pro tentokrát boty s okovanou špičkou doma, nebylo zas až tak prozíravé.

Ostré lokty, ukázat s úsměvem zuby, významně třímat fotoaparát, přečkat bez úhony předkapelu Schmutzki, dvacet minut vydržet na dobrých pozicích v davu, připravit se a zapřít nohy. Beatsteaks! Beatsteaks! Sotva se berlínská partička objevila na pódiu a hrábla do strun, nastalo peklo, za které by se nemusela stydět žádná dobrá demonstrace rozháněná slzným plynem. Ale bylo to skvělé peklo, protože kolikrát se vám poštěstí zaskákat si v davu rozvášněných fanoušků létajících vzduchem se zrcadlovkou v ruce. Když je nemůžete zastavit, musíte skákat s nimi a užít si to. A užívat si Beatsteaks a jejich punkovo-rockové kousky rozhodně není problém. Jak vypadaly chvilky, kdy se dalo něco v tom všem skákání zachytit, si prohlédněte v galerii.

Více fotek zde: http://cz.opinionspost.com/beatsteaks-beatsteaks/#sthash.ouAGtB7Z.dpuf

Helena Dufková
Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Jak se snažíme usnout

Spánek je základním předpokladem duševní a fyzické pohody. Statistiky Evropské společnosti pro výzkum spánku ale ukazují, že přibližně 10 % evropské populace postihují poruchy spánku.

Proč by se měli ochránci přírody opravdu zajímat o jadernou energii

Jaderný průmysl musí účinně jednat, aby ukončil mnoho desetiletí pochybností o formě energie, která je nejpřátelštější k životnímu prostředí a která je jedinou ...

Spojené království plánuje prototypovou fúzní elektrárnu

Britská vysoce kompaktní fúzní elektrárna s tokamakem STEP – Spherical Tokamak for Energy Production – by měla být postavena do roku 2040.

Zdroje uranu vystačí na 135 – 250 let

Takový je jeden ze závěrů zprávy uveřejněné 23. prosince 2020 v tzv. Červené knize (Red Book), kterou společně vypracovaly Nuclear Energy Agency (NEA) při OECD a Mezinárodní agentura pro atomovou energii ...

Začíná desetiletí hybridních elektráren?

Právě začínající třetí desetiletí 21. století přinese masivní rozvoj hybridních elektráren, které jsou kombinací slunečních a větrných zdrojů a bateriových úložišť.

Nejnovější video

Jak funguje PCR test na coronavirus

Krásně a jednoduše vysvětleno se srozumitelnými animacemi. V angličtině.

close
detail