Studenti

Článků v rubrice: 254

Na výběr vysoké školy s iPhonem?

Hlásíte se na vysokou školu? Chcete si vybrat správnou fakultu? Informací o jednotlivých školách je někdy víc, než je zdrávo. Co takhle vybrat 10 aktuálních parametrů o každé škole a ty přehledně porovnat?

Fotogalerie (9)
Ilustrační foto

Právě tohle nabízí nová aplikace Katalog vysokých škol v ČR 2012 pro iOS kompatibilní zařízení (iPhone, iPod, iPad) společnosti Cinemax. Zájemce o studium na VŠ určitě potěší, že Katalog obsahuje nejen obligátní údaje o počtech uchazečů a pravděpodobnosti přijetí, ale i podstatné ukazatele z trhu práce – míru nezaměstnanosti a průměrnou mzdu absolventů jednotlivých fakult. Že jsou mezi jednotlivými fakultami velké rozdíly právě v těchto parametrech, asi není třeba zdůrazňovat. Užitečnou pomůckou je možnost vytvoření vlastní skupiny favoritních fakult (škol) pro přehledné srovnání.

Více o aplikaci se dočtete na http://cinemax.cz/katalog-vs-2012

(red)
Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Lechtat draka se nevyplácí

Devatenácté století končí. Svět je opojen elektřinou a jinými technickými zázraky. Jules Verne o překot vydává romány, v nichž hrdinové ovládají balóny, ...

Co nám při prohlížení webu zvedá tlak

Téměř všichni z nás každý den z nejrůznějších důvodů používáme různé webové stránky. Samozřejmě chceme, aby naše uživatelská zkušenost byla pozitivní a pokud možno bezchybná.

Centrum pro testování technologie samořiditelných vozidel

Jaguar Land Rover plánuje spolupracovat s nejrenomovanějšími světovými softwarovými a telekomunikačními společnostmi a firmami zabývajícími se mobilitou na vytvoření tzv.

Chladicí systém ITER

Pro odvod tepla generovaného během provozu tokamaku bude ITER vybaven systémem chladicí vody. Vnitřní povrchy vakuové nádoby (obal a divertor) se musejí chladit na přibližně 240 °C jen několik metrů od plazmatu horkého 150 milionů stupňů.

Zájemci o energetiku mohou poprvé on-line do elektráren ČEZ

Až na dno jaderného reaktoru nebo na vrchol větrné elektrárny! Ani omezení v boji s koronavirem neznamenají stopku návštěvám energetických provozů, alespoň ne těm virtuálním.

Nejnovější video

Bez jaderné energie se ve vesmíru daleko nedostaneme

Krátké výstižné video z dílny Mezinárodní agentury pro atomovou energii ve Vídni ukazuje využití jaderné energie a jaderných technologií při výzkumu vesmíru. Ne každý ví, že jádro pohání vesmírné sondy už po desetiletí. Zopakujme si to. (Film je v angličtině.)

close
detail