Studenti

Článků v rubrice: 257

Druhé kolo soutěže StoryFactory vyhlášeno!

Víte, jak se vytvářejí filmy s počítačem generovanými postavami? Jak se rozhýbává takový virtuální člověk? Myslíte si, že se s umělými herci pracuje lépe než s těmi živými? Rádi byste těmto otázkám přišli na kloub a navíc ve vás tiše dříme režisér, scénárista a kameraman v jedné osobě? Právě pro vás je tu StoryFactory.

Fotogalerie (3)
Příklady animace

StoryFactory je aplikace, která vám umožní si film s virtuálními herci prostě natočit. Dává vám k dispozici jedno 3D město, celou plejádu herců a velmi jednoduché ovládání. Zájemci o 3D animaci tak nakouknou pod pokličku tvorby 3D filmu nebo počítačových her, ozkouší si práci s kamerou, střih, tvorbu scénáře i dramaturgii a v neposlední řadě se naučí plánování, trpělivosti a důslednosti.

Přiberte do týmu jednoho nebo dva kamarády, přizvěte na pomoc učitele, vytvořte ve StoryFactory krátké video a zasoutěžte si o skvělé ceny. Vše důležité se dozvíte na www.storyfactory.cz, kde se můžete inspirovat výtvory z jarního kola soutěže. Překonáte Invazi emocuců nebo Psí život? Vytvoříte film tisíciletí? Neváhejte a tvořte, soutěž končí již 15. 1. 2012!

(red)
Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Jak se snažíme usnout

Spánek je základním předpokladem duševní a fyzické pohody. Statistiky Evropské společnosti pro výzkum spánku ale ukazují, že přibližně 10 % evropské populace postihují poruchy spánku.

Proč by se měli ochránci přírody opravdu zajímat o jadernou energii

Jaderný průmysl musí účinně jednat, aby ukončil mnoho desetiletí pochybností o formě energie, která je nejpřátelštější k životnímu prostředí a která je jedinou ...

Spojené království plánuje prototypovou fúzní elektrárnu

Britská vysoce kompaktní fúzní elektrárna s tokamakem STEP – Spherical Tokamak for Energy Production – by měla být postavena do roku 2040.

Zdroje uranu vystačí na 135 – 250 let

Takový je jeden ze závěrů zprávy uveřejněné 23. prosince 2020 v tzv. Červené knize (Red Book), kterou společně vypracovaly Nuclear Energy Agency (NEA) při OECD a Mezinárodní agentura pro atomovou energii ...

Začíná desetiletí hybridních elektráren?

Právě začínající třetí desetiletí 21. století přinese masivní rozvoj hybridních elektráren, které jsou kombinací slunečních a větrných zdrojů a bateriových úložišť.

Nejnovější video

Jak funguje PCR test na coronavirus

Krásně a jednoduše vysvětleno se srozumitelnými animacemi. V angličtině.

close
detail