Studenti

Článků v rubrice: 315

Talnet zve do nových kurzů

Právě se otevřely registrace do aktivit Talnetu ročníku 2013 – 2014. Talnet, organizace na podporu talentované mládeže, nabízí zejména online kurzy (T-kurzy) v oborech přírodních věd, matematiky a techniky. T-kurzy probíhají od října do května a absolventi mohou během nich vytvořit závěrečnou práci s podporou odborného instruktora.

Fotogalerie (3)
V kurzech a na akcích Talnetu můžete poznat stejně naladěné kamarády a společně si zaexperimentovat.

Na podporu odborného i osobnostního rozvoje účastníků nabízí Talnet také během roku tři prezenční soustředění. Úvodní se koná 4. – 6. 10. 2013.

Dále T-exkurze, prosemináře zaměřené na dovednosti potřebné při studiu a další.

Nově se mezi T-kurzy se objevují jednosemestrální kurzy Geografie III. a Biologie III. Plazi.

V přípravě je i zcela nová aktivita určená všem, kdo se chtějí dostat do nadprůměru díky zvládnutí problémů jako vyrovnávání se se stresem, schopnost rozvrhnout si čas při řešení úloh apod.

Úplnou nabídku T-kurzů najdete na stránce T-kurzy (www.talnet.cz/t-kurzy). Přihlásit se můžete na stránce s instrukcemi k přihlášení (www.talnet.cz/web/talnet/prihlaseni).

Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Podmořský život u Velikonočního ostrova

Podmořský horský řetězec u Rapa Nui, známý také jako Velikonoční ostrov, hostí úžasnou řadu hlubokomořských druhů. Expedice na hřeben Salas y Gómez u Rapa Nui v Tichém oceánu ...

Tajemství radioaktivního promethia

Pomocí nové metody odhalili vědci klíčové vlastnosti radioaktivního promethia, prvku vzácných zemin. Stalo se tak až téměř osm desetiletí poté, co byl tento nepolapitelný prvek vzácných zemin objeven.

Vesmírná robotika se připravuje k explozivnímu růstu

Před pěti lety NASA zahájila misi jako vystřiženou ze sci-fi trháku. Nasadily robotický systém Astrobees na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS), který zde pomáhá astronautům s opravami a údržbou.

Chytré meteostanice ve školách

Základní školy na Praze 4, Filosofská a Školní, se mohou pochlubit unikátním projektem monitoringu mikroklimatu a škodlivých látek v ovzduší.

Jsme genetická mozaika

Ve studii, kterou vedli Jan Korbel z Evropské laboratoře molekulární biologie (EMBL) a Ashley Sandersová z Berlínského institutu pro biologii lékařských systémů Centra Maxe Delbrücka ...

Nejnovější video

Jak funguje PCR test na coronavirus

Krásně a jednoduše vysvětleno se srozumitelnými animacemi. V angličtině.

close
detail