Soutěže

Článků v rubrice: 53

Soutěž „Výzva krizím“

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská vyhlásila fotografickou a literární soutěž pro studenty!

Fotogalerie (1)
Ilustrační foto

Přihlašovat se můžete do 27. listopadu 2009.

Stačí vyfotit zajímavý snímek nebo napsat jakýkoliv text tématicky se vázající k energetice a poslat ho přes náš formulář pod tlačítkem „CHCI SOUTĚŽIT !!!“. Můžete poslat pouze fotografii nebo jen text, ale zasláním obojího může zvýšit právě tu Vaši šanci na výhru!

Odborná porota vybere dvacet finalistů a z jejich nejlepších a nejvtipnějších výtvorů uspořádá v prostorách FJFI v Praze v Břehové ulici výstavu. Vítězové na prvních třech místech se podělí o notebook, netbook a digi foťák, připravené jsou i exkluzívní exkurze a lístky na ples. Finalisté si budou moci vyzkoušet řídit jaderný reaktor nebo právě spuštěný unikátní fúzní reaktor (tokamak) GOLEM, podívají se na atomy pomocí AFM mikroskopu, vystřelí si laserem, atd., všichni soutěžící jsou zváni na letní studentskou konferenci TCN (srpen 2010) a na Fyzikální týden (červen 2010).


Podrobnosti a úplná pravidla najdete na http://soutez.fjfi.cvut.cz/#
nebo zde:

Ing. Libor Škoda, 604 980 104
Ing. Dagmar Dvořáková, 606 249 676
e-mail: soutez09@fjfi.cvut.cz

(red)
Poslat odkaz na článek

Opište prosím text z obrázku

Nejnovější články

Paradox bavorských divočáků

Vědci konečně přišli na to, proč jsou němečtí divočáci radioaktivní. Není to kvůli Černobylu. Od havárie čtvrtého jaderného reaktoru v Černobylu uplynulo již 37 let.

Způsobí umělá inteligence katastrofu?

"...spíše bych spoléhal na přirozenou blbost..." praví nedávný kreslený vtip. Mnoha lidem to ale jako vtip nepřipadá. Údaje prezentované společností Atlas VPN ukazují, ...

Thóriový SMR reaktor na Borneu

Indonésie a Dánsko podepsaly čtyřmiliardovou smlouvu na thoriový malý modulární reaktor, jehož hlavním účelem bude produkce amoniaku.

Jsou evropské země kyber-bezpečné?

68 % úspěšných a vysoce ziskových společností světa aplikuje tzv. hybridní model práce. To znamená, že zaměstnanci mohou chodit do kanceláře, ale i pracovat z domova nebo vzdáleného místa.

Tore Supra tokamak je mrtev, ať žije tokamak WEST!

V roce 2013 se čtvrtstoletí starý tokamak rozhodl znovu objevit sám sebe a pod novým jménem zamířit k novým obzorům a cílům. Tore Supra, zařízení CEA/Euratom umístěné ...

Nejnovější video

Jak funguje PCR test na coronavirus

Krásně a jednoduše vysvětleno se srozumitelnými animacemi. V angličtině.

close
detail